Sanitify aine

Biopolümeeri efektiivsus kestab kuni 30 päeva

Suurbritannia BioLabs laboratooriumis viidi läbi mitmeid kliinilisi uuringuid, mille tulemused tõestasid, et Sanitify pindade desinfitseerimisvahend on efektiivne nii 24 tunni, 7 päeva kui ka 30 päeva järel.

“Puhastusvõime on väga oluline, kuid ilma püsiva kaitsekihi moodustamiseta võivad pinnad vaid hetkega uuesti haigustekitajatega kattuda, kui puudutate neid määrdunud kätega. Meie tootevalem on koostatud nii, et selles leiduvate katioonide positiivne laeng kinnitub pindadele. Unikaalse biopolümeeri ja aktiivse koostisaine kombinatsioon on isegi 30 päeva järel >99,9% efektiivne.

Sanitify pindade puhastusvahendi pH-tase on neutraalne 7.0, mis ei mõjuta pindade keemilist struktuuri. Lahustid (etanool) ja tugeva oksüdatsioonivõimega tooted (vesinikperoksiid, kloorilahused) võivad tundlikke pindasid märgatavalt kahjustada, pealegi on nad vaid väga lühikest aega efektiivsed. BioPolymer+ tekitab püsiva kaitsekihi.

Siiski soovitame katta pinnad iga 24 tunni järel uue puhastusaine kihiga, sest enamik pindasid on päeva jooksul korduvalt kontaktis erinevate esemetega, mis võivad osa kaitsekihist maha hõõruda.”

– Biokeemik Philip Wilhelmsson, teadus- ja arendustegevuse juht

Uuringud viidi läbi klaasist pinnal, millele pritsiti desinfitseerimisvahendit. Seejärel pandi klaasile MRSA ja e. Coli baktereid kindlate intervallidega: 24 tunni, 7 päeva ja 30 päeva järel. Mõõdetavate tulemuste põhjal kõrvaldati iga kord üle 99,9% bakteritest.

“Oleme täheldanud rahvusvahelise huvi kasvu meie toote vastu. Varasemalt välja kujunenud kliendibaasi põhjal, mille hulka kuuluvad nii sõjaväed, valitsused, lennuliinid kui raviasutused, võime uhkusega esitleda enda toodete suurepäraseid tulemusi. Oleme selgelt näidanud, et meie tootevalemi kontseptsioon töötab ka praktikas.

Suurem osa ettevõtetest ja institutsioonidest on jõudnud järeldusele, et kõikide pindade puhastamine iga üksiku kliendi, patsiendi või reisija järel, kes ruumis viibib, pole majanduslikult otstarbekas. Seega on meie pakutav BioPolymer+ tehnoloogia ülimalt efektiivne ja taskukohane lahendus.”

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga