Bio-Fog

Kõik, mida peate teadma BIO-udustamine kohta ja kui tõhus see on.

Viimased sündmused kogu maailmas on meile meelde tuletanud, kui kergesti võib meie immuunsüsteem ebaefektiivne olla uute kahjulike bakterite ja viiruste suhtes.

Avalikud ja teenusepakkujad on riskidest teadlikumaks saanud ning meie käsutuses on paremad lahendused.

Sanitify meeskond selgitab Bio-foging kui puhastus- ja puhastustehnikat.

 

Keemiline või bioloogiline udu tekitamine on olnud pikka aega viis hoonete siseruumide puhastamiseks. Alguses oli see ruumide, interjööri, haiglate puhastamiseks väga spetsiifiline ja kulukas puhastusprotseduur ning toidutöötlussektor on nüüd muutumas tavalisemaks tavaks.

Erinevad tegurid levitavad nende atraktiivsust puhastusteenuse pakkujate, hotellihaldurite ja kaupluste omanike jaoks.

Nagu teisteski puhastusvaldkondades, on ka uute keemiliste lahuste väljatöötamisel tehtud edusammud olnud märkimisväärsed. Ajalooliselt on udutamisel kasutatud erinevaid kemikaale, sealhulgas alkoholipõhiseid aineid ja ühendeid.

Varasematel aastatel ei ole biokeemendus olnud kõige mugavam lahendus suurte alade puhastamiseks. paljude kemikaalide potentsiaalset mõju inimeste tervisele ei olnud nõuetekohaselt testitud, mõned olid mürgised ja teised isegi kahjustatud materjale, millega nad kokku puutusid.

Biotsiiditehnoloogia edusammud on neist probleemidest mööda hiilinud, nii et nüüd on teada, et õige vedelikuga udu tekitamine on nii kahjutu kui ka tõhus.

Nüüd seisavad ettevõtted, kes avavad oma uksed klientidele ja töötajatele, kasvava nõudlusega nakkuste tõrje ja täiustatud puhastusteenuste järele. Ühiskonnana oleme nüüd liiga teadlikud riskidest, mida võivad põhjustada COVID, Noroviirus, MRSA nakkused haiglates või muud kahjulikud bakterid ja viirused.

Suurenenud ohu ajal kolisid käte desinfitseerimisvahendid haigla sissepääsudest ettevõtete kontoritesse ja kaupluste sissepääsudesse. Täna on hoonesse sisenemine ja käte puhastamine tavaliseks tavaks.

Teiselt poolt langeb nende riskide maandamine kontori- / ruumihaldurile, eriti kohtades, kus jalgsi on palju liiklust. Nad mõistavad oma ettevõtte riske, kui inimesed jäävad oma ettevõttes haigeks.

Töötajate heaolu on muutunud oluliseks aspektiks. Inimesed on muutunud hoolikamaks töökoha hooldamise, sealhulgas koristamise, siseõhu kvaliteedi ja hügieeni osas. Ja ettevõtete omanikud otsivad paremaid lahendusi oma hoonete puhastamiseks.

Mis on siis BIO-udustamine ja kuidas see töötab?
Bio-fogging kui mõiste võib olla keeruline, mis on kõige tavalisem udutamismeetod, mis ei tekita udu kui sellist. Keemiline või märg uduvihm tekitab peene udu. Näiteks on Sanitify Bio-Fogging protseduur alkoholivaba udustamislahendus. Võrreldes teiste kemikaalidega, mis tavaliselt jätavad ebameeldiva lõhna, ei tee alkoholivaba valem seda.

Kuidas töötab bioloogiline udu?
Bio-udususprotsess on ruumi kogu siseruumi, sealhulgas atmosfääri, sisustuse ja pindade steriliseerimine. Udu on peene udu kujul, mis kõrvaldab kõik patogeenid kohtades, kuhu tavapärase puhastamisega sageli ligi ei pääse. Uduosakesed udus või udus on nii väikesed, et jäävad õhus piisavalt kaua hõljuma, et hävitada õhus levivad viirused ja bakterid. Nende hulka kuuluvad laed, seinad, põrandad, vaibad, pehmed kangad ja kõik nurgad, kuhu muidu ei pääse. Enamikul juhtudel ei ole vaja mööblit või seadmeid enne puhastamist või selle ajal ümber paigutada. Udumine jätab kõik patogeenidevabaks, kuid ka „värskendatuks“ ja kasutusvalmis.

Alkoholivaba bio-udutamisvalemi kasutamise eelis Võrreldes teiste bio-udusete kemikaalidega, kui varem võivad uduseks kasutatavad kemikaalid kahjustada materjale nagu kangad, ekraanid, metallid ja plastid, põhjustades aja jooksul korrosiooni. Alkoholivaba bio-uduvalemiga pole see enam mure.

Kas uduvihm on jätkusuutlik ja ohutu kasutada?
Sõltuvalt udustamiseks kasutatavast valemist. Kasutades alkoholivaba desinfitseerimislahust, on uduprotsess kiire ja praktiline meetod suurte alade puhastamiseks. Varasemad udustamislahendusi proovinud hoonete haldajad on tõenäoliselt teadlikud, et varem võib ala uduseks saamiseks päevade kaupa pitseeritud olla. Nüüd võtab kogu protsess mõne minuti. Ehkki ohutus ja allergiliste reaktsioonide ohu vältimine peavad alad inimestest enne puhastamisprotsessi algust puhtad olema. Nii et seda tuleks teha väljaspool töö- või lahtiolekuaegu, näiteks üleöö. Näiteks hotellinduses on tavaliseks tavaks ruumi tavapärane puhastamine pärast tavapärase puhastuse tegemist, kuna see on viimane puudutus veendumaks, et kõik on kahjulike bakterite või viiruste eest puhas.

Kuigi desinfitseeritav alkoholivaba bioudu sisaldav koostis ei ole mürgine, on udutamise ajal kohalviibijate jaoks alati allergiliste või muude reaktsioonide oht. Vastutav töövõtja tagab, et töötajad kannavad soovitatud isikukaitsevahendeid

Valime veepõhise antimikroobse koostise, mis on lõhnatu, mitteohtlik ja ei vaja loputamist. Käitlemiseks ja ladustamiseks ega isegi lekete eest kaitsmiseks pole vaja spetsiaalset protseduuri

Kui ohutu on pindade desinfitseerimine bio-foggingu abil?

Vastus sõltub suuresti biokeemelises masinas kasutatavast lahendusest. Näiteks ei kahjusta Sanitify Bio-fogging lahendus ühtegi ümbritsevat pinda, näiteks sisustust, elektroonikat, seadmeid. See tähendab, et mõned tooted, mis sisaldavad vesinikperoksiidi desinfitseeriva ainena, on teadaolevalt tõsiselt kahjustavad hoone üldist kangast või isegi pehmet sisustust. Ütlematagi selge, et see pole kahjulik erinevatele siseruumides paigaldatud elektroonikatele. Veepõhist Bio-uduvedelikku saab kasutada igas sisekeskkonnas ilma sisustuse ja seadmete eemaldamiseta või ventilatsiooniavade tihendamiseta, et vältida mürgise udu levimist hoone teistesse piirkondadesse.

Kui tõhus on bioloogiline udu tekitamine?
Tõhus biotsiid on suunatud laiale mikroobide spektrile ja katsetulemused kinnitavad väiteid, et keemiline udusus on võimeline kõrvaldama kõik patogeenid.

Näiteks soovitame lahendust, milles kasutatakse nelja erinevat biotsiidi, nii et bakterid, millel on ühele toimeainele resistentsus, kõrvaldavad teised. See biotsiid on efektiivne paljude mikroobide vastu, sealhulgas COVID, E. coli, MRSA, NORO viirus.

Udu korralikuks toimimiseks peab see jõudma sihtpiirkondadesse ja piisavas koguses pindade steriliseerimiseks.

Ja meie seire tõendab, et uduvihmamine töötab kohe ja kasu on üllatavalt püsiv.

Kuidas testite bio-udususe lahenduse efektiivsust?
Puhastusstandardeid tuleks alati järgida ja jälgida. Erinevate desinfitseerimismeetodite tõhususe osas tuleb seda teaduslikult mõõta. Erinevate desinfitseerimislahenduste tõhususe testimine on suhteliselt lihtne. Kasutades käeshoitavat monitori, mis mõõdab ATP-d.

Ehitiste omanike jaoks on arukas viis sellele läheneda, kui jagada seda teavet üürnikele, halduritele, sealhulgas vastutustundlikule töötervishoiule, et põhjendada koristuskulusid.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga