Slide 1 Sanitify toob teieni valiku kvaliteetseid Covid-19 kiirteste Vastus 10 minutiga Loe Lisa Vastus kuni 10 minutiga! Slide 1 vaata meie tootevalikut lähemalt Toome sinuni kindad igaks olukorraks Kindaid valima Tootevalikus: Nitriil, Lateks, Vitriil kindad Laialdane valik erinevaid ühekordseid kindaid Slide 1 Enam ei pea sa valima puhaste ja tervete käte vahel.
Nüüd saad puhtad ja terved käed, mis ei kleepu ega haise.
LÕPETA oma käte lõhkumine ja avasta kätehügieeni uus tase Loe Lisa ALKOHOLI VABA PUHASTUSVEDELIK ON SOBILIK
KA LASTELE,
KOMPAKTNE PAKEND
-KESTAB 1 KUU
-225 KORDUST
KLIINILISELT TESTITUD TOIME.
HOIDMAKS SINU KÄED PUHTA JA TERVENA

Parem lahendus bakteritest ja viirustest vabanemiseks, ilma alkoholita

Kas olete väsinud odavate kätepuhastusvahendite kasutamisest, mis jätavad teie käed kleepuvaks, haisvaks ja katkise nahaga?

Siis sobib Sanitify alkoholivaba käte- ja pinnasprei teile ideaalselt. Tänu veebaasil loodud ainele saate puhastada käed, muretsemata käte loodusliku kaitsekihi kaotamise pärast. Enam ei pea muretsema ebameeldivalt lõhnavate, kleepuvate ja määrdunud kätte üle, pärast desinfitseerimisaine kasutamist. Saate seda ohutult kasutada ka laste kätel, kuna meie tooted on dermatoloogiliselt testitud.

Meie Biopocket vedelikud on välja töötatud nii loodust kui ka inimesi silmas pidades. Meie Rootsi teadlased on pühendanud kümnendi, et tulla välja valemiga, mis oleks meile võimalikult ohutu ning kahjulike bakterite ja viiruste jaoks uskumatult halb. Parimad tooted saadakse looduslikest koostisosadest koos keskkonnasõbraliku bioteadusega. Meid huvitab tulemus, sina ja meie ühine huvi – emake loodus.

Unikaalne lahendus, mis on kompaktne ja tõhus

Teeb bakteritest puhta töö, jättes käed ja elektroonika terveks.
002-slime

Ei Kleepu

Sanitify vedelik puhastab kui ka tapab kahjulikud batkerid sinu kätelt.

001-breathe

Lõhnatu

Kas olete väsinud ebameeldivast lõhnast pärast desinfitseerimisvahendi kasutamist oma kätel ? Meie lahendus puhastab käed, jätmata jälgi.

005-love

Terve Nahk

Erinevalt Alkoholist, mis tungib naha sisse, jätab Sanitify vedelik sinu kätele kaitsva kihi, jättes käed niisutatud.

Sobib elektroonikale & pindadele

Töödeldud Antistaatiliste omadustega on meie vedelikku ohutu kasutada ka Elektroonikal

10 aastat tootearendust, et luua parim puhastusvahend maailmas

Meie vedelik põhineb Rootsi innovatiivsel ja rohelisel biokeemia teadusel.
Traditsioonilised desinfitseerijad on alkoholi baasil ja kuivatavad nahka.
Meie nahk on meie suurim organ, kuid ka väga tähtis osa kogu immuunsüsteemist. Me tahame hoida oma naha tervena. Tervet nahka on lihtsam puhastada ja see on kaitstum bakterite ning viiruste eest.
Meie kasutatav valem on täiustatud koostisega, mis mõjutab baktereid keemilisel ja füüsikalisel viisil. Sanitify desinfitseerija pakub kaitset ka siis, kui nahk on kuivanud. Alkoholi soovitatakse kasutada enamasti juhtudel kui pestakse käsi vee ja seebiga, millel on pigem madalam puhastusvõime. Meie uuringu EN1499 kohaselt on meie valemil märkimisväärselt suurem efektiivsus käte puhtusele. Soovitame kasutada meie puhastusainet ka siis, kui pole parasjagu käte pesemise võimalust seebi ja veega. Peske oma käsi jätkuvalt vannitoas seebi ja veega ning lisage meie tooteid igapäevaellu, kui olete reisimas, sööte või tegelete aktiivsete ja sportlike tegevustega.
1. Kestab Kauem
Sanitify kuivseebi erinevus võrreldes teiste toodetega. näiteks käte desinfitseerimisvahendid mürgitavad baktereid ühe toimeaine kaudu, alkohol ja pärast kuivamist aine mõju kaob. Sanitify alkoholivaba lahendus kaitseb ka siis, kui see on ära kuivanud.
4. Loe Lähemalt testi raporteid
Loe meie sõltumatute laborite poolt tehtud testitulemusi

Loe lähemalt:

2. Kliiniliselt testitud
Efektiivsuse tõestamiseks, viivad sõltumatud laborid läbi kliinilisi uuringuid. Teadusuuringud ja innovatsioon määravad meie tootekvaliteedi standardi, veendumaks, et teie kätel ja käes on suurepärane,  toimiv toode.
3. Loodud Rootsis
Antibakteriaalne aine on loodud Rootsis, hinnatud teadlaste poolt.

Loe, mida meie kliendid räägivad

Ostes täna 3tk, saad -20% soodustust

Kuigi töötame selle nimel, et see teie lähimatesse kauplustesse saada, on see kiireim viis selle hankimiseks kohe.
 • Meie pihusti abil saate seda kasutada kuni 225 korda. Ärge laske väikesel suurusel end petta, see on nii tõhus, et võrdub 100 ml geelipudeliga.
 • Selle asemel, et lõhkuda oma nahka.Kasutades Sanitify Biopocketit igapäevaselt, hoiab see teie käed tervetena,puhtana ja niisutatud.
 • Meie toodet on edukalt kliiniliselt testitud E.coli, MRSA, SARS, H1N1 vastu
 • puhastab teie käed täielikult ja jätab nahale kaitsva kihi
 • Kuna see on alkoholivaba, dermatoloogiliselt testitud, on see ohutu ka lastele.
 • Koostisosad: Aloe Vera, vitamiin B5, piimhape ja biopolümeer

Alkohol pole parim lahendus tihedaks igapäevaseks kasutuseks, kuivatades Sinu nahka ja muutes seda pikemas perspektiivis bakterite ja viiruste meelispaigaks. 

Toote Informatsioon

 • Kliiniliselt testitud ja tapab enam kui 99,999% bakteritest. 
 • Ei aurustu  (alkohol aurustub sekunditega) ja püsib aktiivsena Sinu nahal ka pikemalt. 
 • Perfektne kogus  (225 pihustust), taskudosaator kasutab optimaalselt vedelikku. 
 • Keskkonnasõbralik tootmine, alkoholi tootmine nõuab palju energiat. Meie lahendus on vee baasil ja keskkonnale kasulik.
 • pH tase on kohandatud nahale. 
 • Rikastatud  Vitamiin B5 ja Aloe Veraga.
 • Kliiniliselt testitud Noroviiruse vastu enam kui 5 minutiks. Alkoholil puudub kaitsevõime Noroviiruse vastu. 
 • Kliiniliselt testitud H1N1 viiruse vastu. 
 • Kliiniline test: Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae, E.coli, Listeria monocytogenes, Candida albicans vastu. 
 • Sobib LCD, puutetundlike ekraanide ja klaviatuuride (anti-staatiline) puhastamiseks. Tootjate sõnul ei tohi nende seadmete puhastamiseks alkoholi kasutada, sest alkohol on lahusti, mis kahjustab seadme pinda. 
 • Risk puudub alkoholi väärkasutamisele koolides, vanglates jne. 
 • Dermatoloogiliselt testitud, tsöliaakia ja muud haigused mõjutavad meie nahka negatiivselt ning alkoholipõhised tooted mõjuvad kahjulikult naha niiskusele, mis vähendab meie immuunsust ning muudab käed ebameeldivalt kuivaks.
 •  On vastavuses järgnevate piirkondade kemikaalide regulatsioonidega: USD (FDA), Euroopa Liit, Venemaa, mitmed turud Aasias ja Aafrikas. 
 • Kasutatakse haiglates, apteekides, ülikoolides ja lennujaamades üle maailma
 • Kasutatakse Rootsi rahvusvahelises spordikoondises. (oleme toetajad) 
 • Avaldab vähem negatiivset mõju materjalidele meie ümber.
 • Mõeldud MRSA-le, et töötada bakterite vastu nii mehaanilisel kui kliinilisel viisil ja vältida bakteritüvede suurenenud resistentsust (alkohol töötab vaid mehaanilisel viisil ja vastavalt meditsiinilistele uuringutele, suurendab alkohol resistentsust materjalidele. 
 • Ei ole kleepuv, kiirelt kuivav valem neutraalse lõhnaga. 
 • Toodetud  ISO standardite järgi  (ISO9001 ja ISO14001).
 • Vastab järgmistele  standarditele  EN1500, EN1499, EN13697, EN1276, EN14476.
 • Meie uus tootevalem on efektiivne ja sisaldab 0,05% aktiivset toimeainet, võrreldes tavalise alkoholipõhiste desinfitseerimisvahenditega, mis sisaldavad 85% alkoholi. Inimese nahk on õrn ja mida vähem kemikaale, seda parem. 
 • Toodetud Rootsis
 • Bioioonne polümeer baasil (katioonne) et takistada teatud suuruses molekulidel nahka kahjustada. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3676821/
 • Uuringud näitavad, et meie aine vähendas nii päevatavi kui ka hooldusasutustes haiguste arvu. 
 • Ei ole tuleohtlik (alkohol on tuleohtlik).

Alkoholi soovitatakse kasutada enamasti juhtudel kui pestakse käsi vee ja seebiga, millel on pigem madalam puhastusvõime. Meie uuringu EN1499 kohaselt on meie valemil märkimisväärselt suurem efektiivsus käte puhtusele. Soovitame kasutada meie puhastusainet ka siis,  kui pole parasjagu käte pesemise võimalust seebi ja veega. Peske oma käsi jätkuvalt vannitoas seebi ja veega ning lisage meie tooteid igapäevaellu, kui olete reisimas, sööte või tegelete aktiivsete ja sportlike tegevustega.  

Efektiivsuse tõendamiseks viivad sõltumatud laborid läbi meie toodete kliinilised uuringud. Teadusuuringud ja innovatsioon vastavad meie tootearendusprotsessis teaduse ja kvaliteedi tagamisele, et veenduda, et teie käes on suurepärane toode.

Siin on loetletud aruannete numbrid:

 • EN 1500
  Hygiene standard for hand rubs 
 • EN 1499
  Hygiene standard for hand wash
 • EN 13697
  Hygiene standard for food industry
 • EN 14476
  Effective against Norovirus
 • EN 148835
  Effective against Corona virus

Read the test report against COVID

Meie ravimvorm põhineb katioonselt laetud biopolümeeril, mis on kinnitatud antibakteriaalsete omadustega toimeainele. Suurendades molekulaarsuurust, takistame selle tungimist nahka ja see jääb naha pinnale negatiivse laenguga kinni ja kaitseb teid ka pärast kuivamist.

Meie nahk hingab, täpselt nagu meie kops, nii et me ei taha, et te tarbiksite tarbetuid kemikaale. Tänu oma keerulisele tehnoloogiale saame kasutada murdosa sellest, mida tavalised desinfitseerimised kasutavad, ja näidata siiski paremat efektiivsust. Sel hetkel on meie koostises vähem kui 0,05% aktiivsest ainest. Võrrelge seda alkoholiga, mis tavaliselt kasutab 85% toimeainest etanooli.

Samuti kohandame PH-d ravimvormiga, et see oleks meie naha suhtes sõbralik, umbes 5,5-ni ja oleme teinud dermatoloogilise testi, et tõestada, et see ei ole meie nahka ärritav ja ohutu.

Meie alkoholivaba antibakteriaalne valem on loodud mitte ainult bakterite hävitamiseks ja viiruste vastu tõhusaks toimimiseks, vaid ka biokile kasvu peatamiseks. Biokile on see, millest bakterid elavad ja meie tehnoloogia takistab biokile töödeldud pinnal kasvamist.

Kuna me oleme veepõhised ja ei sisalda alkoholi, ei aurustu ravimvorm ja seda on väga lihtne pihustist või vahtplastist välja anda.

Meie Sanitify pihustid on valmistatud Rootsis. Sanitify meeskonnaliikmetel on pikaajalised ärisuhted meie Rootsi tootjaga. Kes on rohelise bioteaduse arendajad ja tootjad Rootsis.

Meie eesmärk on välja töötada igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kvaliteetseid hügieenivahendeid. Pidevalt suureneva nõudlusega funktsionaalsete, ohutute, looduslike, biolagunevate ja vähendatud aktiivse keemilise koostisega toodete järele on meie missiooniks need probleemid lahendada nii tarbijat kui ka loodust silmas pidades.

Kuidas Tellida

Meie tooteid on võimalik tellida enamus riikidesse üle maailma. Transport Eesti siseselt on keskmiselt  1-5 tööpäeva

Saatmisajad:

Eesti 1-5 päeva

EL-i saabumiseks 2–10 tööpäeva
3-10 tööpäeva Suurbritanniasse jõudmiseks
7-15 tööpäeva. USA
10–15 tööpäeva Kanada jaoks
Teistes piirkondades on ülemaailmne saatmisaeg vahemikus 10–18 päeva
NB harvadel juhtudel võib see võtta rohkem kui 21 päeva.

Kui teil on küsimusi või muresid, võtke meiega otse ühendust: info@sanitify.com

Meie meeskond võtab meie riiulitest teie valitud tooted ja komplekteerib kokku. Pärast komplekteerimist, teie pakk saadetakse omniva postkontorisse, kust see saadetakse teie lähimasse postiautomaati.

Palun saatke meile pilte ja tellimuse number meie e-posti aadressile support@sanitify.com ja leiame teile ideaalse lahenduse.

Pakendi jälgimine on jälgimiskood, mille saate oma meilile, kui pakk on meie laost ära saadetud

Jah, arve tuleb teile automaatselt emailile pärast ostu sooritamist. Juhul kui teil miskil põhjusel ei jõudnud arve kohale, palun kirjutage support@sanitify.com